Dobro došao! Pretraži | Aktivne teme | Prijavi se

Fenomenalni Rusi Mogućnosti · Pregledaj
bonsaizg
#1 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 5:13:52 PM
Rang: Advanced Member

Grupe: users

Član u: 5/21/2009

Preporučujem pogledati Ruski portal........

http://en.www.lensart.ru/

a svakako pogledajte što radi "rođak" mi moj......

http://en.www.lensart.ru...-210a-aid-456b-sh-1.htm

ja se tamo registriro, primaju uploadati jednu fotku u 24 sata, prekokrasne fotke......

MA POGLEDAJTEEEEEEE!!!!!!!!!!
looksee
#2 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 5:29:15 PM

Član u: 9/9/2008
Lijepo izgleda portal, ali mozda nisi trebao tako glasno reklamirati... jer ako sad odu tamo neki od "nasih" "majstora" "fotografije" (i neizostavnoga muljanja), mogao bi zacas propasti, a ako i ne propadne, postati slican ovomu... ;P
Tint_Phillips
#3 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 5:45:23 PM

looksee je napisao/la:
Lijepo izgleda portal, ali mozda nisi trebao tako glasno reklamirati... jer ako sad odu tamo neki od "nasih" "majstora" "fotografije" (i neizostavnoga muljanja), mogao bi zacas propasti, a ako i ne propadne, postati slican ovomu... ;P

uzeo mi riječi iz usta :)......makar, ako se ne varam, na jednom su ih sajtu prozreli i skoro sve protjerali :)
stay beautiful i najte kaj zamjerit
ljuba
#4 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 5:48:45 PM

Član u: 12/10/2009
Tint_Phillips je napisao/la:
looksee je napisao/la:

uzeo mi riječi iz usta :)......makar, ako se ne varam, na jednom su ih sajtu prozreli i skoro sve protjerali :)

Jel' misliš na onaj sajt koji je ugašen?
Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju.
yohmah
#5 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 6:04:05 PM

Član u: 10/12/2008
zar je PMW ugašen?
ljuba
#6 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 6:13:15 PM

yohmah je napisao/la:
zar je PMW ugašen?

Da, da... zahvaljujući ovdašnjim znalcima.
Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju.
raptor1
#7 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 6:20:09 PM

Član u: 6/7/2011
Koliko mi poznato i na Pixotu je bilo balkanskih "igrarija",organiziranih grupica u duelima ..di je kintica u pitanju tu se "naši" brzo prispodobe hehe
ljuba
#8 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 6:27:25 PM

raptor1 je napisao/la:
Koliko mi poznato i na Pixotu je bilo balkanskih "igrarija",organiziranih grupica u duelima ..di je kintica u pitanju tu se "naši" brzo prispodobe hehe

Da su na PMW to radili za kintu, nego... Brick wall
raptor1
#9 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 6:32:37 PM

Baš san si nedavno da truda pa malo popratia kako i koje fotke dobivaju ili gube ..svašta se može vidit,čak bi reka i gora situacija nego ovdi..vrhunski radovi gube od najlošijih uradaka ...istina da ima "posla" oko manipulacije ali za onoga ko ima vrimena ništa strašno Angel
Tint_Phillips
#10 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 6:48:22 PM

ljuba je napisao/la:
looksee je napisao/la:

da, na taj
stay beautiful i najte kaj zamjerit
ljuba
#11 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 7:05:30 PM

ljuba je napisao/la:
looksee je napisao/la:

da, na taj

Hehe... odličan način da se proteraju nedolični. Eh? ... predlog za administraciju ptičice... Think
looksee
#12 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 7:06:22 PM

raptor1 je napisao/la:
Baš san si nedavno da truda pa malo popratia kako i koje fotke dobivaju ili gube ..svašta se može vidit,čak bi reka i gora situacija nego ovdi..vrhunski radovi gube od najlošijih uradaka ...istina da ima "posla" oko manipulacije ali za onoga ko ima vrimena ništa strašno Angel

Da, i dovde su doprli glasovi o "majstorima" koji prodaju i ugled zemlje i fotografije za malo love.
A ako imas vremena, ne treba ti ni talent, ni znanje ni osobnost da budes "popularan". Dovoljno je da si "john obraz".

Jedan divan (sada vec pokojni) inzinjer jednom je na radilistu gdje smo suradjivali izrekao (sada znam, besmrtan) opis "nasih" i njihovih "uspjeha":
"Mi (domaci) smo kao patke. Kamo god dodjemo, odmah se use**mo..."
bonsaizg
#13 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 7:06:55 PM

looksee je napisao/la:

Ne se bojim ja za Ruse.......
Znaju oni kako se suprotstavit nepogodi.......
raptor1
#14 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 7:14:53 PM

looksee je napisao/la:
raptor1 je napisao/la:

Da, i dovde su doprli glasovi o "majstorima" koji prodaju i ugled zemlje i fotografije za malo love.
A ako imas vremena, ne treba ti ni talent, ni znanje ni osobnost da budes "popularan". Dovoljno je da si "john obraz".

Jedan divan (sada vec pokojni) inzinjer jednom je na radilistu gdje smo suradjivali izrekao (sada znam, besmrtan) opis "nasih" i njihovih "uspjeha":
"Mi (domaci) smo kao patke. Kamo god dodjemo, odmah se use**mo..."

Loksi,poradi navedenog nit ne stavljam više fotke na taj portal,u početku mi se činia sasvin OK ...reko aj da vidim malo jel to moje čemu ili ne,čisto iz radoznalosti a ne poradi nagrada...i sad svakodnevno svračam na pomenuti site da se nauživam vrhunskih fotografija ..koda mi se malo vid popravi nakon kračeg gledanja hahaha..
looksee
#15 Poslano : Tuesday, April 03, 2012 8:53:05 PM

Rekoh i previse pod naslovom "Izdvojeni". A previse puta i na drugim mjestima ovuda. I jos kazu, "pametnomu jedan puta dosta".
Pa nemamo mi probleme s pametnima...
bonsaizg
#16 Poslano : Friday, April 06, 2012 12:39:32 AM

kaže....
nemaš pravo komentirati tuđe fotografije ako nemaš 25 bodova......
ti trenutno imaš 10 bodova......

postavio sam danas drugu fotku i slijedeću smijem postraviti za 24 sata.....

možda malko drastično, ali mislim da se jedino drastičnim pravilima i administracijom mogu eliminirati elementi koje ne zanima fotografija........
Korisnika pregledava ovu temu
Guest
Skok na forum  
Ti ne možeš dodati novu temu u ovaj forum.
Ti ne možeš odgovarati na teme u ovom forumu.
Ti ne možeš brisati svoje postove iz ovog foruma.
Ti ne možeš mijenjati svoje postove na ovom forumu.
Ti ne možeš kreirati ankete na ovom forumu.
Ti ne možeš glasovati u anketama na ovom forumu.

Pticica by Pet minuta (www.pet-minuta.hr)